ВИДЕО- Промо видео од 10 годишнината на THE HOUNDS

Oдлично промо, колку навистина бил убав градот во средата 

Spread the word!

Video made by Вилип Перески

Credits: Вилип Перески Tone Bandits Инфо Компас Јавен простор Прилеп

The Hounds

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи