ВИДЕО- Промо видео од 10 годишнината на THE HOUNDS

Oдлично промо, колку навистина бил убав градот во средата 

Spread the word!

Video made by Вилип Перески

Credits: Вилип Перески Tone Bandits Инфо Компас Јавен простор Прилеп

The Hounds

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.