ВИДЕО – Една година Инфо Компас

Пред точно една година ја започнавме реализацијата на идејата за создавањето на првиот и засега единствен регионален информативен портал во Пелагонискиот регион кој работи исклучиво со продукција на авторски видео прилози. Сите информации од регионот, поставени на порталот се наша продукција, нешто на што сме особено горди.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи