ВИДЕО – Креативна детска работилница за уметност и кинетика – АУТОМАТА на ДРВОТВОРБА

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Во рамки на фестивалот „Со Марко на улица“ денеска во Прилеп се одржа креативна детска работилница за уметност и кинетика, АУТОМАТА на ДРВОТВОРБА.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи