ВИДЕО – Шумската кралица Вања Хоналасиел ја подари својата љубов и срце на публиката

Уметникот Сашо Мартиновски и моделот Даниела Иваноска ја покажаа својата уникатна креација на body painting пред публиката во Прилеп.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.