ВИДЕО – Шумската кралица Вања Хоналасиел ја подари својата љубов и срце на публиката

Уметникот Сашо Мартиновски и моделот Даниела Иваноска ја покажаа својата уникатна креација на body painting пред публиката во Прилеп.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи