ВИДЕО – Дел од концертот на Влатко Стефаноски на отворањето на „Војдан Чернодрински“

Уживајте во музиката на виртуозот Влатко Стефаноски и неговиот концерт на отворањето на годинешниот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.