ВИДЕО – Дел од концертот на Влатко Стефаноски на отворањето на „Војдан Чернодрински“

Уживајте во музиката на виртуозот Влатко Стефаноски и неговиот концерт на отворањето на годинешниот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи