Се степале дедовци од Кривогаштани

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

На 07.07.2020 во 20.00 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека на ул ,Браќа Моцаноски‘ бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Д.П.(66)  и Б.К.(75), двајцата од с.Кривогаштани.

 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи