Во тек уписите во Хелен Дорон Прилеп за деца од 15 месеци па се до 19 години

Дали сте загрижени за едукацијата и интелектуалниот развој на вашето дете? Дали се плашите дека вашето дете не добива квалитетна едукација во годините кога треба најмногу да научи, да го развие својот интелектуален капацитет, да стекне вештини и се оформи како личност?

 

Ние постоиме за вас!

Го носиме светот блиску до вас и ја правиме високо квалитетната и светски докажана едукација за деца достапна и за вашите деца.

 

?% англиски јазик – децата го научуваат англискиот јазик како мајчин јазик, зборувајќи го течно и со природен акцент
?Интелектуален развој
?Социо – емоционален развој
?Креативност
?Комуникациски вештини
?Енциклопедиско знаење

 

УПИСИТЕ се во тек!
Кај нас учењето и забавата не сопираат. Вие изберете дали сакате наставата да ја следите во нашиот училишен центар или онлајн.

Helen Doron Prilep – 077 844 855

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи