Прилепчанец бил нападнат со остар предмет од неговата невенчана сопруга

На 17.11.2020 во Одделението за внатрешни работи Прилеп, 52-годишен прилепчанец пријави дека во семејната куќа дошло до меѓусебна расправија помеѓу него и неговата невенчана сопруга, која се обидела да го нападне со остар предмет, но била спречена. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи