ВИДЕО – Сите 244 станици на московското метро во три минути!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print
За само три минути експресно посетете ги сите 244 неверојатни станици на московското метро.

 

Извор : www.mk.rbth.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи