ВИДЕО – Бебе преживеало 7 часа под земја откако живо го закопале неговите родители

Facebook
Twitter
Email
Print

Новороденче во Бразил преживеало 7 часа под земја откако живо го закопале неговите родители. Таткото не сакал да го признае бебето бидејќи мајката имала само 15 години.

 

Полицијата го открила местото каде е закопано бебето, го откопала и сега новороденчето се наоѓа на интезивна нега и според изјавите лекарите во болницата тоа е во стабилна состојба.

 

Покренато е обвинение кон родителите.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи