Мајсторија на Перез

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Ајозе Перез од Њукасл постигна гол на тренинг каков што ниту сте виделе ниту ќе видите. Голманот не ни мрдна.

 

Погледнете ја мајсторијата на 24-годишниот Шпанец, кој минатата сезона постигна 10 гола во Премиер лигата.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи